Nové Knihy

Doposiaľ publikované knihy Chrisa Halliesa:

IOTA

knihy

Knihu je možné zakúpiť tu.

FLEŠ (skutočný príbeh)

domovská stránka

Knihu je možné zakúpiť tu.

FLEŠ (skutečný příběh)

– preklad do českého jazyka, knihu je možné zakúpiť tu.

SENSEI

Nové Knihy

Knihu je možné zakúpiť tu.

Publikované knihy sú originálne, registrované medzinárodnou knižnicou – ISBN kategorizáciou a nie je možné ich dostať nikde v kníhkupectve, iba na portály Unibook.com.

Portál Unibook.com je medzinárodný a je dostupný taktiež v českom jazyku a pretože slovenská verzia portálu zatiaľ nie je, knihy sú pre lepšiu vyhľadateľnosť uvádzané v kníhkupectve v českom jazyku. Unibook.com využíva technológiu tlače, ktorá umožňuje z uploadovaného textu tlačiť jeden exmplár knihy, ktorá je plnohodnotná s bežne dostupnými knihami, knihy sú vo formáte A5 (mäkká väzba, typ papieru Munken White 90 g/m2), s originálnou plnefarebnou obálkou.

Portál funguje ako bežný internetový obchod, to znamená, že sa treba registrovať, resp. určiť adresu, na ktorú bude kniha zaslaná, zvoliť si národnú menu (Euro) a potom už len nakupovať prostredníctvom funkcie “nákupný košík”. Knihy sú zasielané na uvedenú adresu zásielkovou službou (DHL) v rozpätí 5-tich až 10-tich dní, čo závisí od frekvencie objednávok.

Chris Hallies je začínajúci autor a veľmi sa bude tešiť každému záujmu o svoje knihy, na blogu je možné získať informácie o pazadí tvorby a veľmi sa bude tešiť akémukoľvek úprimne mienenému komentáru. Hoci začína publikovať, písaniu sa venuje prakticky niekoľko desaťročí. Práve vďaku internetu a nezávislému publikovaniu je jeho tvorba dostupná pre širšiu verejnosť.

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s